Україна планує на 10 років віддати "Укрзалізницю" під керівництво Deutsche Bahn – Гончарук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Укрзалізницею" керуватиме найбільший залізничний перевізник Європи.

Українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця".

Про це 23 січня заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на "Українському сніданку" в Давосі (Швейцарія).

"Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", – підтвердив Гончарук.

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації Укрзалізниці.

"Упевнений, що застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність та якість залізничних перевезень в Україні", - сказав Гончарук. 

Він зазначив, що з керівництвом Deutsche Bahn українська сторона дійшли до розуміння формату співпраці, а саме — Україна повністю зберігатиме за собою контроль над Укрзалізницею. Водночас німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства.

Відео Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

250 потягів рухаються щодня мереживом української залізниці. У кожному від 500 до 700 пасажирів, тобто десь 175 тисяч людей щодня. І всі ці люди геть беззахисні. Виявляється, українські пасажирські потяги ніхто не охороняє. Пасажирів б'ють, ґвалтують, грабують все частіше. Хто мусить відповідати за безпеку пасажирів і про що ми навіть не здогадуємось – дивіться у сюжеті.    

Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

Залиште свій коментар

Вибір редакції