Україна пообіцяла НАТО захистити гривню

Задля вступу до Альянсу Україна готова не допустити сильного зростання інфляції, стабілізувати національну валюту та відновити довіру до банків.

Україна зобов'язалася перед НАТО цього року утримати рівень інфляції на рівні до 16%.

Про це йдеться в Річній національній програмі на 2009 рік із підготовки України до отримання членства в Організації Північноатлантичного договору.

Цього року Україна також зобов'язується зберегти стабільність національної валюти, гривні, та відновити довіру до вітчизняної банківської системи.

У середньостроковій перспективі, згідно тексту програми, Україна повинна довести рівень зростання індексу споживчих цін до 7– 8% (в період від грудня до грудня), оптимізувати податкову систему в частині зниження податкового навантаження, розширити базу оподаткування, скасувати малоефективні податки та збори, повернути заощадження населення у банківську систему.

Також українська сторона пообіцяла відновити кредитування реального сектору економіки.

Нагадаємо, у тій саме Річній програмі Україна зобов'язалася перед НАТО вже цього року вжити заходів для початку переговорів з РФ щодо виведення Чорноморського флоту Росії у встановлені терміни, до 2017 року.

Крім того, Україна має провести роботи з демаркації державного кордону та завершити його у середньостроковій перспективі.

Читайте також:

Україна пообіцяла НАТО розібратися з ЧФ Росії вже цього року

Долар на міжбанку стрибнув майже до 8,70 грн

НАТО не захищатиме територіальну цілісність України

Восени долар підскочить до 10 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: