Україна посіла 31-е місце у списку країн для організації бізнесу

Україна посіла 31-е з 44-х місць серед країн, які розглядаються як місце для організації власного бізнесу.

Україна посіла 31-е з 44-х місць серед країн, що розвиваються, які міжнародні корпорації розглядають як місце для організації свого бізнесу, йдеться в огляді компанії Cartus (Денбері, США).

Такі дані засновані на опитуванні представників 116 міжнародних корпорацій, які відправляють в інші країни від десятків до тисяч співробітників на рік.

Згідно з опитуванням, перше місце зайняв Китай, друге - Індія, третє - Бразилія і четверте - Росія. При цьому до першої десятки увійшли Філіппіни, Південна Африка і В'єтнам, які до цього ніколи не були серед перших 25 країн.

У повідомленні також зазначається, що для 51% респондентів розвиток бізнесу на ринках, що розвиваються, більш важливий, ніж на традиційних ринках, 34% вважають ці ринки однаково важливими для розвитку, тоді як 9% вважають розвиток на традиційних ринках пріоритетним.

При цьому, відповідаючи на питання про пріоритетність ринків в наступні два роки, 68% респондентів відзначили ринки, що розвиваються, як дуже важливі.

Компанія Cartus надає послуги з організації переміщення бізнесу в більш ніж 160 країнах світу, серед яких переміщення співробітників, включаючи продаж/купівлю їхнього житла, навчання мовам та ін.

Компанія з 2,8 тис. співробітників, у тому числі 700 осіб, працюють поза США, забезпечує понад 140 тис. трансферів на рік серед 160 країн світу.

Читайте також:

Податкова дозволила підприємцям звітувати через e-mail

Відтепер бізнес в Україні можна реєструвати через Інтернет

Українські бізнесмени очікують девальвацію гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: