Україна посилила контроль за якістю російської нафти з Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруси звинувачують Росію у постачанні неякісних нафтопродуктів.

"Укртранснафта" посилила контроль за якістю імпортованої російської нафти з Білорусі після повідомлень про погіршення її якісних показників.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що 19 квітня компанія "Гомельтранснефть Дружба" повідомила українську сторону про надходження неякісної нафти з Росії.

"Згідно з лабораторними дослідженнями ЛВДС "Мозир" (Республіка Білорусь) показник частки органічних хлоридів у нафті, яка надходить із Росії, в кілька десятків разів перевищує допустиму норму. Тому білоруська сторона попросила РФ негайно застосувати всі необхідні заходи для недопущення можливих збитків та інших негативних наслідків. У зв’язку із цим оператор нафтотранспортної системи України АТ "Укртранснафта" посилив контроль якості нафти, яка транспортується через територію України. Разом з тим зазначимо, що проведення лабораторних досліджень для визначення показників якості транспортованої нафти не регламентоване для компаній, що здійснюють її транспортування нафтопроводами", - повідомили в "Укртранснафті".

Там також наголосили, що транспортування низькоякісної нафти створює значні ризики ушкодження технологічного обладнання.

Нагадаємо, раніше Білорусь поскаржилась на низьку якість нафти, яку імпортує з Росії, та планує вимагати компенсації. Згодом там повідомили, що тимчасово обмежать власні постачання нафтопродуктів через проблеми з російською нафтою.

ВідеоРосійську нафту та нафтопродукти більше не експортуватимуть в Україну

Так вирішив російський уряд у відповідь на "недружні" дії України – йдеться про розширення торгових антиросійських санкцій, які Кабмін посилив минулого тижня.  Більше 40% нафтопродуктів, зокрема, дизелю, на українському ринку - саме російські. Окрім палива, Москва припиняє ввезення продукції машинобудування, металообробки та легкої промисловості.  

Російську нафту та нафтопродукти більше не експортуватимуть в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції