Україна поверне Європі російську нафту за добу

"Укртранснафта" обіцяє відновити прокачку нафти магістральними нафтопроводами "Дружба" і "Броди–Одеса" протягом 24-х годин.

ВАТ "Укртранснафта" протягом доби планує відновити прокачування нафти магістральними нафтопроводами "Дружба" і "Броди–Одеса" у штатному режимі після відновлення електропостачання нафтоперекачувальних станцій.

Про це повідомили у прес-центрі НАК "Нафтогаз України"».
У повідомленні наголошується, що аварійні бригади обласних енергопостачальних компаній проводять аварійно-відновлювальні роботи для ремонту ЛЕП, пошкоджених в результаті негоди.

Роботу бригад ускладнює те, що пошкоджені ділянки ЛЕП знаходяться у важкодоступній гірській місцевості. Координацію аварійно-відновлювальних робіт здійснюють оперативні групи головних управлінь Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

ВАТ "Укртранснафта" докладає зусиль з недопущення зриву графіку постачання нафти у напрямі Чехії, Словаччини, Угорщини і наливання танкерів на морський нафтовий термінал "Південний".

Нагадаємо, 13 жовтня 2009 року о 18:36 сталося повне знеструмлення обох ліній 110 кВ електроживлення НПС "Карпати" нафтопроводу "Дружба", що призвело до зупинки постачання нафти до Словаччини, Угорщини і Чехії.

Причина відмови – пошкодження на лініях 110 кВ ВАТ "Львівобленерго". Лінію 110 кВ на ділянці "Воловець–Скотник–Бескид–Лавочне", яка належить ВАТ "Закарпаттяобленерго", було пошкоджено раніше.

14 жовтня п.р. о 04:14 сталося повне знеструмлення обох ліній 110 кВ електроживлення нафтопереробної станції "Броди" нафтопроводу "Дружба", що призвело до зупинки перекачування нафти маршрутом "Броди–Південний".

Причина відмови – пошкодження на лініях 110 кВ ВАТ "Львівобленерго" і 220 кВ НЕК "Укренерго". Наявність вільної місткості на НПС "Броди" дозволяє приймати нафту з Білорусі до 3:00 15 жовтня 2009 року.

Обладнання нафтоперекачувальних станцій і лінійної частини нафтопроводу "Дружба" ВАТ "Укртранснафта" перебуває в робочому стані і при подачі електроживлення перекачування нафти буде негайно відновлено.

Читайте також:

Україна припинила подачу російської нафти до Європи

Ющенко "розвернув" нафтопровід "Одеса - Броди"

Кому вигідний нафтопровід "Одеса-Броди" (відео)

На Львівщині стався витік нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: