Україна повністю подолає кризу за три роки

За урядовим прогнозом, наступного року українська економіка відновить зростання, але докризові показники матиме тільки наприкінці 2012 року.

Українська економіка зможе відновити докризові обсяги зростання валового внутрішнього продукту до кінця 2012 року, вважає міністр економіки Богдан Данилишин.

За словами урядовця, цього року спад ВВП в Україні становитиме 10-12%. "Позитивні тенденції в економіці вже почалися, і до кінця 2009 року вони посиляться. Очікується, що за підсумками першого півріччя 2010 року ми вже матимемо позитивний результат", – спрогнозував Данилишин. На його переконання, реалістичним є зростання ВВП на 3,7% у наступному році.

В той же час, економісти вважають прогноз падіння ВВП України на 10-12% за підсумками 2009 року оптимістичним. Зокрема, Світовий банк прогнозує це падіння на рівні 15%, а Міжнародний валютний фонд - на рівні 14%.

В той же час, Данилишин раніше заявляв, що Україна вже впевнено долає економічну кризу.

На переконання голови Мінекономіки, українська промисловість почала зростати, і зараз в першу чергу потрібно знайти вдалу нагоду для виходу з кризової ситуації.

Читайте також:

Мінекономіки: Україна впевнено долає кризу

Експерт: криза в Україні завершиться влітку наступного року

Мінекономіки обіцяє, що криза 2008 року в Україні не повториться

Тимошенко оголосила, що криза в Україні зупинилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: