Україна повністю розрахувалася з Росією за спожитий у 2009 році газ

"Нафтогаз" привітав "Газпром" з Різдвом та повідомив, що достроково розрахувався за імпортований у грудні газ.

НАК "Нафтогаз України" у середу, 6 січня, у повному обсязі розрахувався з російським "Газпром" за імпортований у грудні 2009 року природний газ.

"Таким чином компанія у 2009 році загалом забезпечила виконання балансу газу України імпортованим газом", - повідомила прес-служба "Нафтогазу", яка водночас привітала усіх зі світлим святом Різдва Христового.

У повідомленні "Нафтогаз" підкреслив, що компанія "ще раз підтвердила свою репутацію надійного та передбачуваного партнера".

"Незважаючи на всі внутрішні політичні та економічні складнощі компанія й надалі виконуватиме свої стратегічні завдання: забезпечення українських споживачів достатніми обсягами природного газу, здійснення безперебійного транзиту природного газу територією України та забезпечення сталої роботи всієї євразійської газотранспортної системи", - зазначили у прес-службі.

Раніше президент Віктор Ющенко заявив, що з оплатою російського газу склалася критична ситуація.

Глава держави наголосив, що уряд не має грошей для розрахунку за газ і доручив керівнику Національного банку Володимиру Стельмаху невідкладно зібрати правління банку, щоб через механізми викупу цінних паперів уряду знайти необхідні гроші для забезпечення оплати спожитого у грудні палива.

Нагадаємо, кінцевим терміном для оплати за газ, імпортований у грудні 2009 року, "Газпром" встановив 11 січня 2010 року.

Читайте також:

Ющенко: Україна не має грошей для розрахунку за російський газ

Російський газ у наступному кварталі подорожчає в півтора рази

Москва дала Україні відстрочку в оплаті грудневого газу

"Газпром" заявив про проблеми в Україні з відбором газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: