Україна представить Європі варіант модернізації ГТС

Голова уряду Микола Азаров передасть комісару ЄС пропозиції щодо модернізації ГТС України.

Прем'єр Микола Азаров передасть комісарові ЄС з питань енергетики Гюнтеру Оттінгеру низку пропозицій щодо модернізації української ГТС.

Про це прем'єр повідомив перед зустріччю з комісаром.

При цьому він не став деталізувати зміст цих пропозицій.

"Ми сьогодні з ним зустрічаємося, обговоримо ці пропозиції. Про досягнуті результати ми потім розповімо", - сказав Азаров.

Нагадаємо, 23 березня 2009 року в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, за підсумками якої була схвалена декларація.

Згідно з документом, уряд України взяв на себе низку зобов'язань щодо імплементації європейського законодавства щодо регулювання ринку газу.

Крім того, Україна пообіцяла забезпечити прозорість інвестицій.

Міністерство палива та енергетики України має намір залучити 6,5 мільярдів доларів на реалізацію інвестиційних проектів з модернізації ГТС до 2018 року.

2 серпня міністр палива і енергетики Юрій Бойко повідомив, що інвестиції в модернізацію української ГТС у розмірі 1,2 мільярда доларів дозволять щорічно заощаджувати до 1,5 мільярди кубометрів газу, використовуваного для перекачування газу в Європі.

13 вересня президент Віктор Янукович заявив, що Україна має намір залучити до модернізації своєї газотранспортної системи ЄС, Росію і ряд інших країн.

Читайте також:

"Газпром" дозволить "Нафтогазу" видобувати в себе газ в обмін на злиття

Росія пообіцяла дешевий газ в обмін на злиття з "Нафтогазом"

Янукович не планує об'єднання України з іншими країнами через ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: