Україна пригрозила Росії судом через Ан-148

Найбільше підприємство України з виробництва авіаційних двигунів "Мотор Січ" зібралося судитися з АНТК ім. Антонова, якщо він встановить на літаки Ан-148 російські, а не вітчизняні двигуни.

Українське моторобудівне підприємство "Мотор Січ" буде судитися з конструкторським бюро "Антонов", якщо на Ан-148 почнуть встановлювати російські двигуни.

Про це повідомив глава українського виробника В'ячеслав Богуслаєв.

За його словами, АНТК ім. Антонова зобов'язався на перші 50 літаків Ан-148 встановлювати двигуни вироблені на "Мотор Січі".

"Конструкторське бюро має право встановлювати на машину інший мотор, починаючи з 51 літака", - пояснив Богуслаєв.

Проте Міністерство промисловості і торгівлі Російської Федерації виступає за встановлення на Ан-148 російських двигунів SaM-146.

Богуслаєв зазначив, що направив офіційні листи двадцяти семи компаніям-постачальникам комплектуючих для українського двигуна Д-436 з проханням підтримати комплектацію Ан-148 двигуном "Мотор Січі".

Глава найбільшого підприємства України з виробництва авіаційних двигунів також уточнив, що за розрахунками "Мотор Січ", окупність програми виробництва двигуна Д-436 розрахована на випуск 100 моторів.

Нагадаємо, 27 липня стало відомо, що авіакомпанія "Россия" вирішила передати літак Ан-148 Воронежському авіазаводу (ВАСО) для вивчення можливості використання російсько-французького двигуна SaM146 на літаку Ан-148.

Без згоди української сторони прийняти рішення про заміну двигуна неможливо, проте експерти вважають, що Росія може вплинути на цей процес за допомогою політичних важелів.

Читайте також:

Росія відмовляється від українських двигунів на Ан-148

РФ запропонувала замінити в Ан-148 українські двигуни на російські

"Антонов" відкриє центр обслуговування в Африці

"Антонов" підписав контракт на постачання росіянам десяти Ан-158

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: