Україна продасть Ефіопії танків на 100 мільйонів доларів

"Укрспецекспорт" отримав від Ефіопії замовлення на 200 танків вартістю 100 мільйонів доларів.

Державна компанія "Укрспецекспорт" підписала з Міністерством оборони Ефіопії контракт об'ємом 100 мільйонів доларів на постачання ефіопській стороні більше 200 танків. Інші деталі контракту поки не розголошуються.

Бронетехніка, що продається, "оснащена модернізованою силовою установкою, комплексом керованого озброєння і системою динамічного захисту".

Контракт з Міноборони Ефіопії увійшов до числа восьми найбільших угод "Укрспецекспорту" за останні 15 років. Ефіопському замовникові, найімовірніше, будуть постачати одну із версій модернізованого Т-72.

За неофіційними оцінками, станом на початок 2011 року портфель замовлень "Укрспецекспорту" і його "дочок" оцінюється більш ніж в мільярд доларів.

Нагадаємо, що наприкінці березня командування сухопутних військ Таїланду ухвалило рішення про закупівлю 200 українських бойових танків Т-84У "Оплот", які мають замінити застарілі M41A3 американського виробництва.

Як повідомлялося, Україна наразі займає третє місце у світовому рейтингу експортерів бронемашин на період 2007-2014 роки.

Згідно рейтингу Стокгольмського міжнародного інституту досліджень миру за останні п'ять років Україна змістилася з 10 на 12 місце у рейтингу найбільших експортерів зброї.

Читайте також:

Україна увійшла до трійки світових лідерів з продажу бронемашин

Перу хоче воювати українською зброєю

Таїланд купить в України 200 танків за 230 мільйонів доларів

Україна вилетіла з десятки найбільших експортерів зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: