Україна продасть поромну переправу з Криму в Росію

Фонд держмайна оголосив про продаж поромної переправи, який здійснює перевезення пасажирів і транспорту з Керчі в Росію.

Фонд державного майна виставить на продаж державну судноплавну компанію "Керченська поромна переправа".

Поромна переправа здійснює перевезення пасажирів і транспортних засобів з Керчі в порт "Кавказ" (Краснодарський край) і у зворотному напрямі. Держкомпанія здійснює близько 16 рейсів на добу в обидва кінці.

Зараз флот Керченської переправи складається з двох поромів-криголамів "Керченский-1" і "Керченский-2", а також автопорома "Ейськ". Пасажирський флот, за інформацією компанії, відповідає усім вимогам міжнародних конвенцій, пише "Дело".

Інтервал руху поромів не перевищує трьох годин, а в літній час він скорочується до двох годин (за рахунок збільшення кількості рейсів). Щорічно Керченська переправа перевозить 330 тис. пасажирів, 42 тис. автомашин і 7 тис. т вантажів, хоча має набагато вищий потенціал і значно більші можливості.

На території переправи розташований міжнародний пункт пропуску, обладнаний і укомплектований усіма державними службами, необхідними для оформлення процедур перетину кордону.

Керченську поромну переправу урочисто відкрили 22 вересня 1954 р. Основною її перевагою є невелика відстань (2,5 милі) і цілодобова експлуатація впродовж усього року. За допомогою поромної переправи з'явилася можливість скоротити на 270 км дальність перевезень з України і Молдови в райони Кавказу, а з Криму і південних районів України - на 1000 км.

Читайте також:

Росія не збирається віддавати Україні Керченську протоку

Фонд держмайна попросив суд забрати "Луганськтепловоз" у росіян

Уряд виставив на продаж "Укртелеком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: