Україна продаватиме електрику Литві

МЗС України домовився про транзит електроенергії до Литви.

Голови МЗС Литви, Білорусі та України Вігаудас Ушацкас, Сергій Міронов і Володимир Озризко на зустрічі, що відбулася напередодні у Вільнюсі, домовилися щодо транзиту української електроенергії до Литви.

"Сьогодні ми розпочали переговори і дали політичний імпульс експертам домовитися до травня", - заявив литовський міністр.

Зустріч відбулася за угодою президентів трьох країн. Крім глав МЗС, в ній також взяли участь заступники міністрів енергетики трьох країн та інші експерти. Сторони домовилися, що трибічна угода про транзит української електроенергії до Литви, яку, можливо, країна почне купувати після того, як в кінці 2009 року буде закрита Ігналінська АЕС, буде підготовлена до травня, а протягом наступного року будуть узгоджена кількість і ціни на електроенергію та її доставку.

Результатом зустрічі стало створення робочої групи для розробки конкретних планів і проекту договору.

За словами Ушацкаса, на зустрічі також обговорювалися і можливості, які надає програма партнерства ЄС зі східними сусідами, яка, за його словами, сприяє не тільки зближенню цих країн з Європою, але і зміцненню в них демократії.

Читайте також:

Угорщина блокує постачання електрики з України. Фігурує Фірташ

Стратегічним військовим об'єктам відключили електрику

Митний пункт "Рава-Руська" після дня без світла відновив роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: