Україна продовжує залазити в борги

Уряд веде переговори з іноземними країнами щодо надання Україні кредиту для стабілізації фінансового ринку. Дехто вже погодився.

Перший віце-прем’єр міністр Олександр Турчинов підтвердив інформацію про те, що уряд проводив переговори щодо надання Україні кредитів із шістьма країнами, дві з яких попередньо погодилися виділити гроші.

Він вважає, що залучення зовнішніх кредитів в умовах кризи дозволить стабілізувати фінансовий сектор України.

Таку думку Турчинов висловив учора в ефірі 5 каналу.

“Безумовно, в умовах кризових явищ залучення додаткових ресурсів – це додаткова стабілізація, в першу чергу, нашого фінансового ринку. А саме з цього розпочнеться і кредитування реальної економіки”, – сказав перший віце-прем’єр міністр.

Водночас Турчинов не назвав ці дві країни.

“Що стосується фінансових переговорів, на відміну від якихось політичних сенсацій, на які страждають і ЗМІ, і політики, це питання не варто озвучувати, поки не буде досягнутий реальний конкретний результат”, – пояснив він.

Вчора, 3 лютого, прем`єр Юлія Тимошенко також повідомляла, що уряд веде переговори з шістьма країнами, в яких спостерігається фінансова стабільність, для забезпечення фінансування планового дефіциту бюджету і що дві з них дали свою згоду.

Нагадаємо, на початку листопада Міжнародний валютний фонд виділив Україні кредит у розмірі 16,4 млрд. доларів терміном на 2 роки. Тоді ж Україні отримала перший транш у розмірі 4,5 млрд.

Ця сума була найбільшою, яку МВФ виділив одній державі під час світової кризи.

Читайте також:

Долар у світі подешевшав 

СП: третина січневого бюджету була виконана за останній день 

В НБУ побачили "дно" економічної кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: