Україна пропонує Vanco мирову угоду

Міністр юстиції Лавринович запевнив, що Кабмін готовий відновити співпрацю з Vanco Prykerchenska.

Кабінет міністрів пропонує компанії Vanco Prykerchenska укласти мирову угоду, повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

"У нас вже подані відповідні пропозиції. Вони вивчаються сторонами", - сказав міністр.

Відповідаючи на питання, чи має намір Кабмін укласти мирову угоду тільки з Vanco, він сказав: "І з Vanco в тому числі".

Як повідомлялося, уряд оголосив конкурс на право укладання угоди про розподіл продукції (УРП), видобуток якої буде вестися на шельфі Чорного моря в межах Прикерченської нафтогазоносної ділянки, в грудні 2005 року.

Переможцем конкурсу у квітні 2006 року була визнана Vanco International, дочірня компанія американської Vanco Energy Company.

Vanco International у жовтні 2007 року переуступила права та обов'язки за УРП компанії Vanco Prykerchenska, створеній у серпні 2007 року.

Мінприроди на чолі з Василем Джарти 5 грудня 2007 видало Vanco Prykerchenska ліцензію на геологічне вивчення, дослідно-промисловий і промисловий видобуток нафти, газу і газоконденсату в межах Прикерченської ділянки.

Новий глава Мінприроди Георгій Філіпчук навесні 2008 року неодноразово піддавав критиці рішення про передачу Vanco Prykerchenska прав на освоєння ділянки загальною площею майже 13 тис. км.

Мінприроди на чолі з новим керівництвом виявило низку порушень законодавства України, допущених у ході конкурсу на право укладання УРП, у процесі видачі Vanco Prykerchenska ліцензії, а також факти порушення Vanco International деяких положень УРП.

Наказом від 25 квітня 2008 року Мінприроди анулювало ліцензію, видану Vanco Prykerchenska. Міністерство також залучило британську юркомпанію Barlow Lyde & Gilbert LLP для розірвання УРП з компанією Vanco International.

Читайте також:

Vanco знову пропонує мир Тимошенко

У Тимошенко мирну пропозицію Vanco сприйняли без ентузіазму

КС заборонив Ющенку заважати Тимошенко у війні з Vanco

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: