Україна просить у МВФ ще більше грошей

У зв’язку з можливим збільшенням траншу кредиту МВФ, робота над переглядом програми співпраці України з Фондом може затягнутися.

Україна і Міжнародний валютний фонд на сьогодні розглядають питання про збільшення чергового траншу кредиту стенд-бай.

"Зараз розглядається питання про збільшення траншу, і ми сподіваємося, що це відбудеться", - повідомило джерело в уряді.

Разом з цим він зазначив, що у зв’язку з переглядом розміру траншу, а також у зв’язку з необхідністю уточнення деяких інших моментів, безпосередня робота над переглядом програми співпраці може дещо затягнутися.

Разом з цим в останні дні прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла, що Україна розраховує на третій кредит МВФ у розмірі 3,8 млрд доларів.

Нагадаємо, МВФ у листопаді 2008 року схвалив для України дворічну програму на загальну суму 16,4 млрд доларів і надав перший транш кредиту в 4,5 млрд доларів.

12 травня в Україну надійшли 2,8 млрд доларів другого траншу кредиту МВФ.

Частина другого траншу в розмірі 1,5 млрд доларів направлена безпосередньо до державного бюджету України для фінансування зовнішніх боргових зобов’язань уряду.

Кошти кредиту планується надавати щоквартальними траншами після перегляду і коригування програми співпраці.

Переговори України і Міжнародного валютного фонду з приводу другого перегляду програми в рамках угоди stand-by розпочнуться 30 червня, коли до місії Фонду в Києві приєднається її керівник Джейла Пазарбазіолу.

Читайте також:

До кінця року долар підскочить до 10 гривень

Україна витратить 3,8 млрд. доларів від МВФ на дефіцит держбюджету

МВФ погрожує залишити Україну без грошей

Німеччина пообіцяла Україні європейське щастя вже цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: