Україна разом з Іраном випускатиме реактивні літаки

Іран і Державний концерн "Атонов" підписали договір про спільне виробництво реактивних літаків Ан-148 і Ан-158.

Державний концерн "Атонов" та ісламська республіка Іран підписали договір про спільне виробництво реактивних літаків нового покоління Ан-148 та Ан-158.

Про це в ході робочої зустрічі керівництва Харківської області та офіційної делегації Ірану в Харкові сказав посол Ісламської Республіки Іран в Україні Акбар Гасемі-алі-Абаді.

"Кілька днів тому Київ відвідала делегація Організації авіаційної промисловості Ірану. Був підписаний договір між її керівником і паном Кивою, керівником державного підприємства "Атонов". Йдеться про спільне виробництва літаків Ан-148, Ан-158", - сказав він.

Гасемі-алі-Абаді підкреслив, що вартість цього проекту буде доведена до суми понад 1 млрд доларів. За словами посла, в Києві також був продовжений договір відносно спільного виробництва літаків Ан-140 і лізингових постачань літаків Ан-148.

Ан-148 - регіональний реактивний літак нового покоління, призначений для перевезення 68-85 пасажирів на відстань 2-4,4 тис. км. Ан-158 призначений для перевезення 99 пасажирів на відстань 7 тис. км. В 1999 році завод HESA (Ісфахан, Іран) почав серійне виробництво літака Ан-140, перший літак був вироблений в 2001 році.

У 2005 році "Атонов" запропонував компанії HESA організувати серійне виробництво регіонального пасажирського літака Ан-148 на потужностях іранського підприємства.

Читайте також:

Росіяни купили десять українських літаків за 300 мільйонів доларів

Авіапроми Росії та України розпочали об'єднання

Кабмін зупинив фінансування авіапрому

Азаров: український авіапром врятує лише Росія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: