Україна розпочала постачання електрики у Білорусь

Наступним кроком пропонується започаткувати транзит української електроенергії територією Білорусі.

Контракт про постачання української електроенергії в Білорусь, підписаний 14 травня 2009 року між державним концерном "Біленерго" та компанією "Укрінтеренерго", набирає чинності сьогодні, 12 червня.

Про це повідомив прем`єр-міністр Білорусі Сергій Сидорський сьогодні в Києві під час зустрічі з прем`єр-міністром України Юлією Тимошенко.

"Контракт підписано, ціни узгоджено і рішення, яке прийняли прем`єри, що контракт почне працювати з сьогоднішнього дня. Всі питання знято", - сказав Сидорський.

Своєю чергою Тимошенко зазначила, що Україна зацікавлена в здійсненні транзиту електроенергії, виробленої на атомних електростанціях.

"Наша співпраця в енергетичній сфері стосується і освоєння додаткових потужностей в Україні з виробництва атомної електроенергії, будівництва додаткових ліній електропередач, і постачання електроенергії, саме атомної електроенергії, у Білорусь і далі", - сказала вона.

Прем`єр Білорусі також виявив зацікавленість у такому транзиті.

"Ми подивимося висловлені пропозиції в рамках нашої комісії (міжурядової) і, безумовно, ухвалимо зважене рішення, яке сприятиме розвитку наших торговельних відносин", - додав Сидорський.

Нагадаємо, сьогодні Сидорський і Тимошенко підписали угоду про зняття всіх торговельних обмежень у стосунках України і Білорусі.

"Сьогодні ми домовилися про те, що у взаємній торгівлі знімаємо всі перешкоди між Білоруссю та Україною з вільного переміщення товарів", - сказав Сидорський.

Читайте також:

Україна та Білорусь взаємно скасували всі торгові обмеження

У Білорусі заборонили пити алкоголь на вулиці

Між Росією та Білоруссю розгорілася "молочна війна"

Через Ющенка у Гомелі перекрили рух і відловлювали бродячих собак

ВідеоУкраїна постачатиме електрики у Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: