Україна розрахувалася за постачання російського газу у листопаді

"Нафтогаз України" заявляє, що ще раз підтвердив свою репутацію надійного і передбаченого партнера.

НАК "Нафтогаз України" своєчасно і в повному обсязі розрахувалася з ВАТ "Газпром" за імпортований у листопаді 2009 року природний газ. Компанія отримала підтвердження про перевід грошей "Газпрому".

Прес-служба НАК наголошує, що "Нафтогаз України" ще раз підтвердив свою репутацію надійного і передбаченого партнера. "Незважаючи на всі внутрішні економічні і політичні складнощі компанія і надалі виконуватиме свої стратегічні завдання: забезпечення українських споживачів достатніми об'ємами природного газу і здійснення безперебійного транзиту природного газу через територію України", - заявили в "Нафтогазі".

Як відомо, керівник Міністерства фінансів Ігор Уманський повідомляв, що Україна заплатить за російський газ, імпортований в листопаді 2009 року, 770 млн доларів.

Згідно з умовами контракту, укладеного між "Газпромом" і НАК "Нафтогаз", оплата за газ, спожитий у минулому місяці, здійснюється до 7 числа включно поточного місяця. У четвертому кварталі 2009 року ціна на газ для України становить 208 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте також:

Тягнибок вимагає замінити російський газ на норвезький

Україна заплатить Росії за газ 770 млн доларів

Стали відомі ціни на газ на 2010 рік

Росія дозволила Україні купувати менше газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: