Україна сформувала комісію  зі стягнення 4,63 млрд доларів з "Газпрому"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна має 27 юрисдикцій, які сприятимуть стягненню коштів завдяки наявності договорів про двосторонню правову допомогу.

Україна сформувала міжвідомчу комісію з виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» і російського «Газпрому», згідно з яким останній має виплатити «Нафтогазу» 4,63 млрд дол.

Про це повідомив журналістам міністр юстиції Павло Петренко, передає УНІАН

«Ми сформували міжвідомчу комісію з виконання рішення Стокгольмського арбітражу», - сказав Петренко.

За його словами, Україна має 27 юрисдикцій, які сприятимуть стягненню коштів завдяки наявності договорів про двосторонню правову допомогу.

Нагадаємо, раніше Стокгольмський арбітраж зобов'язав ПАТ "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $ 4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $ 2,56 млрд

Відео"Нафтогаз України" виграв судову тяганину проти "Газпрому"

Газова перемога України у Стокгольмі. Міжнародний арбітраж постановив, що російська компанія має компенсувати українській понад 4 з половиною мільярдів доларів за недопоставлений газ для транзиту з 2009-го по 2016 роки. За рішенням суду, частину цих грошей зарахують за постачання газу 2013-го і 2014-го.

"Нафтогаз України" виграв судову тяганину проти "Газпрому"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції