Україна скасує збори на ввезення алкоголю

Законопроектом передбачається зміна ставок ввізних мит на 370 товарних підкатегорій, що складає 3,45% від усіх класифікацій товарів митного тарифу.

З 2011 року в Україні планують понизити до 0% ставку ввізного мита на спирт, алкогольну продукцію, а також літаки і запчастини, що використовуються в цивільній авіації. Це передбачено зобов'язаннями країни, узятими при вступі до СОТ, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Пошлину пустят на запчасти".

Міністерство економіки пропонує внести зміни в митний тариф України, які повинні набути чинності вже з 1 січня 2011 року. Законопроектом передбачається зміна ставок ввізних мит на 370 товарних підкатегорій, що складає 3,45% від усіх класифікацій товарів митного тарифу.

У протоколі про вступ до світової організації торгівлі в травні 2008 року Україна передбачила, що до кінця 2010 року імплементує домовленості у рамках секторального договору "Цивільна авіація" і приєднається до договору "Дистильовані спирти". У рамках цих секторальных угод Україна добровільно погодилася понизити мита на окремі підгрупи товарів до 0%.

Будуть обнулені усі ставки по товарних позиціях 2205-2208 - алкогольні напої і спирт. Зараз, зокрема, при ввезенні спирту стягується мито 10% з 1 л 100-процентного спирту; вермутів, виноградних вин з додаванням рослинних екстрактів - 1 євро/л напою; коньяків, лікерів, наливок - 3,5 євро/л 100-процентного спирту. У продуктовій групі 3 зниження також торкнеться копченої риби (палтуса, вугра, форелі) - з 8% до 5% від митної вартості.

Зниження ставок по товарних підкатегоріях промислових груп - 25-97 - торкнеться продукції для ремонту і будівництва судів цивільної авіації.

Йдеться про запчастини для літаків, зокрема шини, труби, кондиціонери, двигуни. Зараз ставки імпортних мит на них коливаються у розмірі 0,4-5%. У Мінекономіки підрахували, що втрати держбюджету від зниження мит складуть $16,36 млн.

Читайте також:

Росія може вступити до СОТ вже наступного року

Уряд скасував надбавку 13% до мита на імпорт

В митному союзі з Росією Україна щорічно втрачатиме мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: