Україна стала членом Енергетичного співтовариства

Експерти припускають, що вступ України до Європейського енергетичного спiвтовариства унеможливить об'єднання "Нафтогазу"  і російського "Газпрому".

Україна стала членом Європейського енергетичного співтовариства . Вiдповiдний протокол пiдписали сьогодні в столиці Македонії Скоп'є мiнiстр палива та енергетики України Юрiй Бойко i мiнiстр економiки Македонiї Фатмiр Бесiмi в рамках восьмого засiдання Енергетичного спiвтовариства на рiвнi мiнiстрiв.

Експерти припускають, що вступ України до Європейського енергетичного спiвтовариства унеможливить об'єднання "Нафтогазу" і російського "Газпрому".

13 вересня президент України Віктор Янукович під час зустрічі з президентом Європейської комісії Жозе Мануэлем Баррозу сказав, що у вересні Україна приєднається до Договору про енергетичне співтовариство.

Внукович назвав "це стратегічно важливим кроком для забезпечення енергетичної безпеки України та Європи в цілому". Цей крок також буде свідчити про виконання Україною зобов'язання з реформування енергетичного сектору, а це, в свою чергу, відкриває ї можливості реалізувати домовленості стосовно модернізації української газотранспортної системи (ГТС). Зокрема - залучення фінансових ресурсів ЄС, Росії, інших інвесторів.

Читайте також:

Азаров попросився до європейського співтовариства

Світові газові експортери прив'яжуть вартість газу до цін на нафту

Євросоюз приєднав Україну до Енергетичного співтовариства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: