Україна відстала від Гондурасу за привабливістю для бізнесменів

Очолив рейтинг вже вчетверте Сінгапур. Як і в торішньому рейтингу, друге місце посіла Нова Зеландія, третє - Гонконг, четверте - США.

В список пострадавших от аферы Медоффа попали 13 тысяч имен
Архів
Україна посіла 142-е місце в рейтингу сприятливості умов для підприємницької діяльності серед 183 країн, поліпшивши свою торішню позицію на чотири рядки. Про це свідчать дані доповіді Doing Business 2010 (Ведення бізнесу), підготовленої Світовим банком (СБ) та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Очолив рейтинг вже вчетверте Сінгапур. Як і в торішньому рейтингу, друге місце посіла Нова Зеландія, третє - Гонконг, четверте - США.

Великобританія покращила свою позицію і влаштувалася на п'ятому місці, потіснивши з нього Данію. Інші позиції у десятці залишилися незмінними: сьома - Ірландія, восьма - Канада, дев'ята - Австралія, десята - Норвегія.

Одинадцятою стала Грузія, що піднялася на цей раз на 5 позицій.

Росія в порівнянні з торішнім рейтингом опустилася на два рядки і зайняла 120-е місце.

Набагато покращила свої позиції Білорусь, яка зайняла 58-е місце (була на 82-му). Вона ж стала четвертою серед країн, які провели реформи, спрямовані на спрощення ведення бізнесу. Найактивнішим реформатором визнана Руанда. Всього в 2008-2009 роках реформи нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності проводились у 131 країні, що є новим рекордом.

Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація складають рейтинг Doing Business на основі дослідження ситуації з веденням бізнесу у 183 країнах, оцінюючи країни за десятьма показниками, в тому числі щодо створення, функціонування і ліквідації підприємств, проведення зовнішньоторговельних операцій, а також сплати податків.

Читайте також:

Чи зможе вижити український бізнес

Росія намагається захопити стратегічні українські підприємства

Україна зменшила зовнішні борги, але збільшила внутрішні

Криза спорожнила українські банки на 100 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: