Україна стала світовим лідером в падінні автовиробництва

За цей рік Український автопром погіршив показники у 6 разів.

За підсумками 9 місяців цього року Україна стала світовим лідером з падіння обсягів автовиробництва.

Такі дані наводить асоціація "Укравтопром".

На тлі загальносвітового падіння виробництва в автомобільній промисловості, Україна демонструє найгірший показник, скоротивши виробництво автотранспортних засобів за результатами 9 місяців більш ніж у 6 разів (на 83,7%).

"У положенні сумного лідерства Україна залишається єдиною країною, в якій влада не надала підтримку виробникам і не простимулювала споживачів", - відзначають автовиробники.

За даними асоціації, загальносвітові виробничі потужності зробили в цьому році на 12,5 млн. менше автотранспортних засобів, ніж за три квартали минулого року. Скоротивши виробництво автотранспортних засобів більш ніж у 6 разів (на 83,7%).

Світової автоконвейер скоротив виробництво легкових автомобілів на 7 млн. 872 тис. 418 шт. (на 19,5%). Найгірша динаміка виробництва відзначена в сегменті легких комерційних авто - мінус 33,8%.

Така ситуація побічно свідчить про глобальне зниження ділової активності в секторах малого та середнього бізнесу у світі. У той же час виробництво важких вантажівок знизилася на 29,2%, автобусів - на 23%.

Європа скоротила автовиробництво більш ніж на чверть (-25,6%). Ситуація на американській майданчику світового автопрому ще гірша - втрати у виробництві тут становлять понад третину від минулорічного обсягу виробництва (-35%).

Невтішна ситуація і на африканському континенті, де виробництво автотранспортних засобів впало на 40,4%. Однак найбільш драматична ситуація склалася на території країн СНД. Тут обсяги виробництва скоротилися майже в 3 рази (на 65,8%).

У такій ситуації найбільш оптимістичним виглядає стан Азіатсько-Тихоокеанського автопрому. За рахунок позитивної динаміки виробництва в КНР (32%) і в Індії (1,4%) загальне падіння виробництва в цьому регіоні склало всього 9,7%.

Читайте також:

Ціни в Україні з початку року зросли більш, ніж на 11%

Daewoo відкликає 30 тисяч Matiz

МВФ виплатив Україні дивіденди у розмірі 2 млрд дол

Nissan відкликає більше 345 тис. автомобілів 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: