Україна стала третьою в світі за рівнем падіння цін на житло

В порівнянні з минулим роком ціни на житло в Україні впали на 21%. Гірше справи на ринку нерухомості лише в Литви та Латвії.

Україна стала третьою країною в світі за рівнем падіння цін на житло.

Про це свідчать дані досліджень Global Property Guide.

У першому кварталі цього року в більшості країн світу ціни на житлову нерухомість збільшилися відносного того ж періоду минулого року, але в Україні вартість житла в річному вирахуванні впала на 21,4%. Нижче в рейтингу лише Литва (22,5%) і Латвія (34,3%).

Згідно з даними найбільше зростання цін у порівнянні з I кварталом 2009 року зареєстровано в Гонконгу (29,6%), Сінгапурі (25,1%) і на Тайвані (20,0%).

Підвищення цін на житло в порівнянні з I кварталом 2009 року спостерігалося також в Австралії, Ізраїлі, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Китаї (Шанхай), Великобританії, Новій Зеландії, Австрії, Люксембурзі, Швейцарії, Південній Кореї, Індонезії, США, Португалії, Франції, Японії (Токіо), ОАЕ, Німеччині, Канаді.

У той же час, у ряді країн спостерігалося значне падіння вартості житла в річному численні. Серед них Греція, Данія, Нідерланди, Хорватія, Іспанія, Ісландія, Словаччина, Таїланд, Болгарія, Ірландія, Україна, Литва та Латвія.

По відношенню до IV кварталу минулого року коливання цін на більшості світових ринків житла не перевищували 3-5% як у бік підвищення, так і у бік зниження.

Нагадаємо, що заступник міністра регіонального розвитку і будівництва Дмитро Ісаєнко заявив, що ціни на житло в Києві в 2011 році можуть відновити зростання. При цьому він не озвучив можливий відсоток зростання ціни, зазначивши, що "ближче до кінця року спрогнозувати ці ціни Мінрегіонсбуд зможе".

Читайте також:

Уряд готовий ввести податок на елітне житло

У Києві виставлено на продаж квартиру за 14 млн доларів

Рада позбавила захисту покупців житла в новобудовах

Наступного року ціни на житло у Києві знову зростатимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: