Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна суттєво наростила експорт агропродукції в 2019 році

Порівняно з попереднім роком продано на понад 20% більше.

Україна в поточному році збільшила експорт агропродукції на 21,5%. Такі дані наводить УНІАН із посиланням на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Протягом січня-вересня з держави було експортовано товарів на суму 15,8 мільярда доларів. Це підрахували в аграрному департаменті міністерства. Там також повідомили, що загальний зовнішньоторговельний обіг продукції АПК за звітний період досяг 19,97 мільярда доларів США – це на 18,6% більше, ніж було за аналогічний проміжок часу в 2018 році.

Найбільшими ринками збуту української продукції стали Азія (41,4%), країни ЄС (майже 34%) і Африка (15,2%). Домінує в експорті рослинна продукція – її частка складає 93,1%. Тваринницька галузь поставила на кордон 6,9% проданого. Серед найбільш популярних експортних культур – кукурудза (43,3%), рослинна олія (20,8%) і насіння олійних культур (10,5%).

Як повідомлялося, Україна стала третім за обсягами постачальником агропродукції до Європейського Союзу. Вона потіснила Китай, однак попереду з великим відривом залишаються США і Бразилія.

Відео Через глобальне потепління в Україні змінилися умови та місця вирощування сільськогосподарських культур

Залиште свій коментар

Вибір редакції