Україна підписала з Китаєм контрактів на 3,5 мільярда доларів

Фінансова оцінка угод, проектів і контрактів, підписаних у рамках візиту лідера Китаю в Україну, складає близько 3,5 млрд доларів.

Попередня фінансова оцінка угод, підписаних між Україною і КНР, складає близько 3,5 млрд доларів. Про це заявив президент Віктор Янукович.

"За нашими орієнтовними підрахунками, фінансова оцінка угод, проектів і контрактів, підписаних у рамках візиту, складає близько 3,5 млрд доларів", - заявив Янукович.

Він додав, що в ході сьогоднішньої зустрічі з головою КНР главами держав була дана висока оцінка сучасному стану українсько-китайської співпраці і намічені ключові завдання на найближчу і середню перспективу.

"Вже сьогодні ми можемо із задоволенням відмітити серйозні практичні напрацювання і реальні досягнення на окремих напрямах взаємодії це стосується сфер інфраструктурного будівництва, енергетики, інноваційного розвитку, високих технологій", - відмітив Янукович.

Як повідомлялося, на зустрічі була також підписана міжурядова угода про надання уряду України безвідплатної фінансової допомоги у розмірі 12 мільйонів доларів. Китай надасть Україні допомогу у 12,3 мільйона доларів.

Читайте також:

Китай подарує Україні 12 мільйонів доларів

Візит Ху Цзіньтао паралізував рух у Криму

В Україні з'явиться більше китайської продукції

ВідеоУкраїна підписала з Китаєм контрактів на 3,5 мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: