Україна та Польща уклали угоду про спільний видобуток газу у Львівській області

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Угода передбачає буріння на початковому етапі розвідувальної свердловини завглибшки до 2,5 тис. м.

Польська компанія PGNiG SA і українська група компаній "Енергетичні ресурси України" підписали угоду про співпрацю в пошуку і видобутку природного газу в Україні - у Львівській області.

Про це повідомили у пресслужбі PGNIG.

"Ми послідовно реалізуємо стратегію розвитку діяльності PGNiG на зарубіжних ринках. Підписана сьогодні угода дозволить нам вести розвідку і видобуток природного газу в дуже перспективному районі. Я переконаний, що співпраця з" ЕРУ "сприятиме зростанню обох компаній", - заявив очільник PGNIG Петро Возняк.

За його словами, угода стосується розробки в районі одного з найстаріших родовищ Польщі "Пшемисль", яке вичерпано на 80%. Тож тепер компанії вирішили дослідити найближчі території, які переважно розташовані на українському боці.

"Ми впевнені, що газ там є", - наголосив Возняк.

Своєю чергою керівний партнер української групи компаній "ЕРУ" Дейл Перрі розповів про позитивні зміни інвестиційного клімату в Україні за попередні чотири роки співпраці з польськими партнерами і готовність для подальшого спільного розвитку в цій галузі.

"Ми вважаємо, що це перша з багатьох можливостей, які зможе запропонувати український енергетичний сектор в найближчі роки", - сказав він.

Як зазначається, угода передбачає буріння на початковому етапі розвідувальної свердловини завглибшки до 2,5 тис. м, проведення заходів із проєктування розташування інших свердловин.

Нагадаємо, у жовтні минулого року компанії уклали також договір щодо постачання 200 мільйонів кубометрів газу до травня 2019 року.

Раніше польська PGNiG подала проти "Газпрому" власний позов з метою добитися зменшення ціни на імпортований у країну газ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції