Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та Велика Британія планують збільшити об’єми торгівлі після Brexit

Велика Британія перебуває в процесі виходу з ЄС.

Київ та Лондон спільно працюють над питаннями зростання обсягів торгівлі та інвестицій між країнами після виходу Британії з ЄС.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

"Велика Британія перебуває в процесі виходу з ЄС, Україна підтримує наміри Великої Британії в контексті уникнення будь-яких втрат у торгівлі між сторонами. Зокрема, обидві країни підтримали поточні консультації стосовно забезпечення безперервності застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка містить поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, що сприяє торгівлі 2,35 мільярда доларів США між двома країнами, після виходу Британії з ЄС", - йдеться у повідомленні.

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

Велика Британія поінформувала Україну про домовленість між з ЄС, яку було досягнуто на Європейській Раді у березні, стосовно того, що в контексті застосування міжнародних угод, укладених ЄС, протягом перехідного періоду Британія має розглядатися як держава-член ЄС. Це дозволить забезпечити додаткову впевненість як британським, так і українським трейдерам, що протягом перехідного періоду не будуть порушені наявні торговельні відносини, і зокрема, що протягом перехідного періоду пільгові умови вільної торгівлі між Україною та ЄС будуть продовжувати застосовуватися до обох сторін.

Обидві країни домовились спільно працювати в контексті інтенсифікації торгівлі між Україною і Великою Британією.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, у Великій Британії законопроект про вихід країни зі складу Європейського Союзу затверджено і він став законом. Тепер найбільш серйозні дебати очікуються у Палаті громад, де депутати обговорюватимуть торговельні угоди з ЄС. Проєвропейські парламентарі будуть наполягати на збереженні основних домовленостей з союзом.

Своєю чергою, 27 держав ЄС повідомили Британію, що вона повинна підготувати "реалістичні і обґрунтовані пропозиції" про майбутні відносини з Європейським Союзом після Brexit. "Найскладніші завдання все ще не вирішені", - сказав журналістам глава Європейського ради Дональд Туск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції