Україна третя в СНД за промисловим розвитком

За рівнем промислового розвитку серед країн СНД Україна посіла третє після Азербайджана та Узбекистана місце.

Україна за підсумками січня-вересня 2007 року посіла третє місце серед країн СНД за темпами промислового росту - він становить 10,7% - передає Міждержавний статистичний комітет СНД. 

Росія за підсумками січня-вересня цього року посіла шосте місце серед країн СНД за темпами промислового росту - він становить 6,6%. 

З великим відривом у цьому показнику продовжував лідирувати Азербайджан, де промисловий зріст досяг 27% порівняно з аналогічним минулорічним періодом. 

Друге місце посів Узбекистан з темпом росту на рівні 11,9%. На четвертому місці виявилась Білорусь з ростом на рівні 8,2%, на п`ятому - Таджикистан, 7,7%. 

Промислове виробництво в Киргизії в січні-вересні 2007 року виросло на 6,5%, у Казахстані - на 4,7%, у Вірменії - на 2,1%, у Молдові - на 0,6%. 

У середньому по країнах СНД промислове виробництво в січні-вересні 2007 року зросло на 7% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Відсутні дані про динаміку промислового виробництва по Грузії і Туркменії. 

Лідером з інфляції серед країн СНД в січні-вересні 2007 року став Таджикистан, де цей показник досяг 12,3%. Друге місце посів Азербайджан - 11%, третє – Киргизія – 10,3%. Далі йде Молдова - 9%, Росія – 7,5%. 

Україна з інфляцією на рівні 8,6% розташувалась на п`ятому місці. У Грузії інфляція за 9 місяців 2007 р. становила 6,2%, в Білорусі - 5,4%. У Вірменії зафіксована дефляція на рівні 0,2%. Відсутні порівняльні дані щодо інфляції по Грузії, Узбекистану і Туркменії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: