Україна умовила МВФ надати черговий кредит

Прем'єр-міністр Микола Азаров не приховує, що зобов'язання перед Фондом, які на себе бере Україна, достатньо складні.

Микола Азаров_3
Прем'єр-міністр Микола Азаров
Переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо надання кредиту Україні завершено. Про це 14 липня повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Фінансова підтримка МВФ дозволить Україні витримати вплив світових фінансових явищ, які продовжуються", - зазначив Азаров.

Він наголосив, що в ході переговорів з МВФ уряд відстоював державницькі позиції, а тому умови меморандуму лояльніші аніж у угоди, яка була укладена попереднім урядом.

"Не буду приховувати зобов'язання, які бере Україна на себе, достатньо складні. Але всі вони складаються у наше власне бачення розвитку країни. Хіба не в наших інтересах скоротити дефіцит бюджету поточного року до 5%, а наступного року - до 3,5%? Хіба можна далі жити в борг? Тобто, альтернативи немає. Треба наводити порядок в державних фінансах, жорстко економити грошові кошти, заощаджувати енергоресурси, проводити реформи. Іншого шляху в держави немає", - зазначив Азаров.

Він також зазначив, що вимоги МВФ є типовими, для європейських країн.

Як відомо, український уряд провів складні переговори з МВФ про початок нової програми співпраці, що передбачає виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

Серед умов МВФ було скорочення дефіциту бюджету України, проведення пенсійної реформи, підвищення цін на газ для населення, ухвалення Податкового та Бюджетного кодексів тощо.

Читайте також:

Уряд скоротить дефіцит бюджету на 17 млрд гривень

МВФ готовий відновити кредитування України після виконання певних вимог

Янукович умовив МВФ виділити гроші Азарову

ВідеоУкраїна умовила МВФ надати черговий кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: