Україна увійшла до п'ятірки країн із найгіршими економіками в світі. Інфографіка

Порівняно з минулим роком Україна поліпшила свої показники.

У міжнародному рейтингу країн із найгіршими економіками Венесуела другий рік поспіль посіла перше місце. Це сталося через падіння цін на нафту, яка займає 95% в експорті цієї країни. Інфляція У Венесуелі сягнула торік 98,3%, а безробіття – 6,8%. У 2016 році прогнозують інфляцію споживчих цін на рівні 152%, безробіття – 7,7%.

На другому місці опинилася Аргентина. Вона "помінялася" місцями з Україною, яка тепер зайняла п'яту сходинку. Про це йдеться в рейтингу агентства Bloomberg.

Третю сходинку антирейтингу посіла Південно-Африканська Республіка, четверта – Греція. Ці країни посідали такі ж місця й у минулорічному рейтингу.

Одразу за Україною йдуть Іспанія (шосте місце), Сербія (сьома сходинка), Туреччина (8), Бразилія (9) та Казахстан (10). Росія покращила свої показники й опинилася на 14 місці рейтингу бідності, а торік була на сьомому.

Експерти зазначають, що найкращі справи – в економіках США, Малайзії, Румунії, Великобританії, Гонконгу, Данії, Китаю, Південної Кореї, Тайваню, Японії. До трійки найкращих увійшли Швейцарія, Сінгапур і Таїланд (найменший індекс бідності).

Нагадаємо, у рейтингу найбільш вільних економік світу Україна пасе задніх.

Рейтинг найгірших економік світу за 2016 рік_1

Рейтинг найгірших економік світу за 2016 рік_2

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: