Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна увійшла до топ-4 країн світу з найдешевшим мобільним інтернетом

Лише три держави мають вигідніші умови для клієнтів.

Worldwide mobile data pricing провело дослідження цін на мобільний інтернет. За його результатами, Україна посіла четверте місце у світі за дешевизною тарифів. Гігабайт мережевої інформації коштує в нашій державі $ 0,51. Менше можна заплатити тільки в Казахстані ($ 0,49), Киргизстані ($ 0,27) та Індії ($ 0,26).

Для порівняння, у США за такий само обсяг мобільного інтернету доведеться в середньому сплатити $ 12,37. У Європі найдорожчі показники в Греції ($ 32,71), Швейцарії ($ 20,22) та Норвегії ($ 13,21), а серед найдешевших – Фінляндія ($ 1,16), Польща ($ 1,32), Італія ($ 1,73). У сусідній Росії вартість інтернету теж порівняно низька - $ 0,91. Це 12-й показник у світі. Найдорожче ж гігабайт інтернету коштує у Зімбабве - $ 75,20.

Торік у грудні на Кубі, одній з найгірше розвинутих в інформаційному і технологічному плані країн світу, почали впроваджувати мобільний інтернет. Смартфони там має майже все населення Куби – це понад 11 мільйонів людей. А от за 4 гігабайти мобільного інтернету юзерам доведеться викласти 30 доларів – саме стільки в середньому на місяць і отримує кубинець.

ВідеоДіти та Інтернет: реальні загрози віртуального світу

Соцмережі, YouTube, форуми і мільйони сайтів можуть бути як корисними, так і шкідливими, навіть небезпечними, для ваших дітей. Адже діти без розбору переглядають тонни контенту за день і запросто можуть натрапити на щось заборонена. Чи контролюють українські батьки інтернет-маршрути дітей та як уберегти малечу від негативу і при цьому не зруйнувати стосунки – дивіться у сюжеті.

Діти та Інтернет: реальні загрози віртуального світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції