Україна увійшла до трійки країн, які санкціями заподіяли РФ найбільших збитків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього обмежувальні заходи заподіяли Росії збитків на 6,3 мільярда доларів.

Україна увійшла до трійки країн за кількістю обмежувальних заходів проти Росії та за заподіяними збитками в результаті цих обмежень.

Про це йдеться у даних Міністерства економічного розвитку Росії, передає РБК.

Загалом же санкції проти РФ заподіяли їй збитків у розмірі 6,3 мільярда доларів. Найбільше – від обмежень Європейського союзу (2,42 мільярда). Далі йдуть санкції США (1,16 мільярда) та України (775 мільйонів).

Лідером за кількістю обмежень проти Росії теж лишається ЄС (25 обмежувальних заходів). На другому місці – Україна (22), а замикає трійку лідерів Індія (16).

Також вказується, що найбільше від санкцій постраждала металургійна промисловість Росії – вона втратила майже 4 мільярди доларів. На другому місці – сільськогосподарська промисловість (втрати оцінюються в 1,1 мільярда доларів).

збитки Росії від санкцій
Міністерство економічного розвитку Росії

Нагадаємо, російська компанія "ЄвроХім", один із найбільших у світі виробників агрохімічної продукції, у травні 2018 року вимушено продала дві належні їй дистриб'юторські компанії в Україні за 53 млн доларів через українські санкції.

ВідеоСуд в Гаазі постановив, що Росія має відшкодувати збитки українським інвесторам за анексію Криму

Сума відшкодування становить 159 мільйонів доларів. Це рішення називають перемогою українських компаній, у яких росіяни захопили активи під час окупації півострова. І це перша в історії ухвала, яка змушує Москву виплатити компенсацію за анексію.

Суд в Гаазі постановив, що Росія має відшкодувати збитки українським інвесторам за анексію Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції