Україна увійшла у список найбільш привабливих для офшорів країн

Сім розвинених країн - у тому числі Австралія, Канада, Ізраїль і Сінгапур - залишили TOP 30.

 Україна увійшла до списку країн, які найбільш підходять для ведення офшорного бізнесу. Список склала компанія Gartner.

До списку увійшли 30 найбільш привабливих країн, що розвиваються, в тому числі і Україна.

Отже, кращі 30 країн для офшорних послуг у 2010 році (розподілено за географічними зонами): Аргентина, Бразилія, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Мексика, Панама, Перу, Бангладеш, Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Філіппіни, Шрі-Ланка, Таїланд, В'єтнам, Болгарія, Чехія, Угорщина, Єгипет, Маврикій, Марокко, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Південна Африка, Туреччина і Україна.

Як зазначається, до рейтингу 2010-2011 років увійшли вісім нових учасників. П'ять з них опинилися в ньому вперше, зокрема, Бангладеш, Болгарія, Колумбія, Маврикій і Перу. Панама, Шрі-Ланка і Туреччина увійшли до цього списку повторно.

У той же час сім розвинених країн - у тому числі Австралія, Канада, Ізраїль і Сінгапур - залишили TOP 30.

На думку аналітиків Gartner, в 2010-2011 роках найбільший інтерес для ведення офшорних розробок представляють країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Безперечним лідером тут визнана Індія, друге місце належить Китаю.

Рейтинг офшорів компанії Gartner заснований на таких критеріях, як рівень державної підтримки, інфраструктура, освітня система, економічна і політична обстановка, міжнародний авторитет, законодавча зрілість країни, рівень забезпечення безпеки інтелектуальної власності.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що Україна повинна денонсувати угоду з Республікою Кіпр про уникнення подвійного оподаткування.

"Кіпр давно перетворився на найбільшого інвестора української економіки: з цієї країни інвестовано понад 8,5 млрд. долл. А з України в Кіпр, за даними офіційної статистики, лише прямих інвестицій - 6,3 млрд. долл. Всім зрозуміло, що ці інвестиції - кошти українських підприємств, які уникають оподаткування", - зазначив Тігіпко.

На його думку, влада повинна перекрити канали втрат бюджету через офшори.

Читайте також:

Офшор Фірташа купив 90% концерну "Стірол"

Джерело: активи "Київміськбуду" виведені в офшори

Бродський: Україна перетворилася на велику офшорну зону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: