Україна готова перейти на рублі в розрахунках з Росією

Микола Азаров готовий обговорювати тему розрахунків у рублях з російським урядом. "Співпраця у фінансовій сфері – тема, гідна обговорення", - зазначив він.

Прем’єр-міністр Микола Азаров готовий до переговорів з російським урядом про можливість взаємних розрахунків України та РФ в рублях при торговельно-економічній співпраці.

Про це він розповів, коментуючи підготовку до чергового засідання міжурядового українсько-російського комітету з економічного співробітництва, яке пройде 27 жовтня в Києві.

"Росія ставила нам питання рублевих розрахунків – ми могли б і цієї теми торкнутися. Співпраця у фінансовій сфері – тема, гідна обговорення", - зазначив прем’єр-міністр.

Крім того, глава уряду повідомив, що до 27 жовтня підготовлено до підписання більше десятка двосторонніх документів.

"Всі вони достатньо важливі, але ми хотіли б зосередитися перш за все на умовах поставок природного газу в Україну в 2011 році, умовах транзиту. Ми вважаємо, що на такій зустрічі необхідно повернутися до теми нашої співпраці в газовій сфері. Тим більше, що недавно було проведено переговори з Європейським союзом, який висловив бажання провести тристоронню зустріч у форматі Росія, Україна і ЄС, щоб обговорити питання модернізації української газотранспортної системи й перспективи співпраці в газовій сфері. Ну а ми як центральна транзитна держава, природно, зацікавлені в поглибленні такої співпраці", – зазначив Азаров.

Також, за словами прем’єр-міністра, у ході засідання міжурядового комітету буде піднято питання про активізацію інвестиційних процесів у Севастополі. "Цю тему ми також хотіли б підняти на зустрічі", – зазначив він.

Крім того, в центрі уваги глав урядів Росії та України будуть питання співпраці у галузі авіабудування.

Читайте також:

Азаров запевнив, що більше кредитів не просить

Азаров: злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" не буде

Азаров назвав нісенітницею заяви про економічний провал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: