Україна відмовилась повернути Фірташу вилучений газ

У Мінпаливенерго констатують, що віддати RosUkrEnergo 12,1 млрд кубометрів газу за рішенням суду - неможливо.

Віддати 12,1 млрд кубометрів газу RosUkrEnergo, співласником якої є Дмитро Фірташ, неможливо. Про це заявив журналістам міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

"Що стосується сьогоднішньої ситуації, то я вам скажу, чого не буде. Не буде бездумної віддачі якогось ресурсу на шкоду інтересів наших споживачів, тому що віддати 11 млрд кубометрів газу (12,1 млрд кубометрів за рішенням суду) з нашого балансу - неможливо", - заявив Бойко.

За словами Бойка, він ще не знайомий із рішенням суду, але він припустив, що можливі апеляції на це рішення. На його думку, в першу чергу повинні відреагувати правоохоронні органи.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення у тривалій суперечці між компанією RosUkrEnergo AG (Швейцарія), співласником якої є Дмитро Фірташ, і НАК "Нафтогаз України" відносно експропріації "Нафтогазом" у січні 2009 року 11 млрд кубометрів газу, що належав RosUkrEnergo

Рішення суду підтверджує, що спірний обсяг газу був вилучений "Нафтогазом" з порушенням умов контракту про зберігання газу з RosUkrEnergo, і що "Нафтогаз" зобов'язаний повернути RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу, що знаходиться в підземних газових сховищах України, та додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 млрд кубометрів як неустойку за порушення умов контракту.

Читайте також:

Через Фірташа "Нафтогаз" може залишитися восени без газу

Фірташ відсудив в України 200 мільйонів доларів і газ

Фірташ відмовився взяти борг у "Нафтогазу" товаром

ВідеоУкраїна відмовилась повернути Фірташу вилучений газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: