Україна відмовилася розміщувати єврооблігації

Мінфін заявив, що "враховуючи інші наявні джерела фінансування і позицію ліквідності, прийнято рішення в даний час не проводити нову трансакцію".

Україна вирішила не розміщувати єврооблігації на суму 2 мільярди доларів, повідомила прес-служба Міністерства фінансів.

"Враховуючи інші наявні джерела фінансування і позицію ліквідності, Міністерство фінансів прийняло рішення в даний час не проводити нову трансакцію", - пояснюється в повідомленні Мінфіну.

У документі йдеться: "Україна вдячна інвесторам за виявлену значну цікавість до її road-show і продуктивних зустрічей. Україна постійно розглядатиме можливість залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу, виходячи зі своїх потреб і ринкової ситуації".

Україна з 6 по 15 липня проводила road-show десятирічних єврооблігацій на 2 млрд доларів в Європі і США. Зустрічі з інвесторами організували "ВТБ Капітал", J.P.Morgan і Morgan Stanley.

У червні 2010 року Україна залучила бридж-кредит російського банку "ВТБ" на 2 млрд доларів. Україна завершила переговори з Міжнародним валютним фондом і чекає перший транш на 1,3 млрд доларів за програмою на загальну суму 14,9 млрд доларів.

Читайте також:

Київ виплатив 10 млн. доларів за єврооблігаціями

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Україну виключили зі списку привабливих для інвестицій країн

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: