Україна відмовиться від коньяку заради Зони вільної торгівлі з ЄС

Протягом 10 років Україні доведеться придумати коньяку та шампанському нові назви.

Україна готова відмовитися від використання географічних назв товарів протягом 10 років заради приєднання країни до Зони вільної торгівлі з ЄС, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми готові протягом 10 років відмовитися від географічних назв", - сказав Азаров. При цьому він зазначив, що Україна в переговорах намагається займати гнучку позицію, зокрема, з даного питання.

"Метаксу" ми не випускаємо, але випускаємо у великій кількості коньяк, який не поступається за якістю французькому", - додав Азаров.

Відзначимо, географічні назви - це позначення, що використовується на товарах, які мають особливе географічне походження і мають властивості або репутацію, притаманну цьому місцю походження. Такими, зокрема, є позначення "коньяк", "шампанське", "херес", "мадера", "портвейн" та ін.

Міжнародна конвенція найменувань за місцем походження вимагає не застосовувати історичні найменування за походженням до напоїв, одержуваних на інших територіях.

Відповідно до законодавства ЄС, при вступі України до Євросоюзу вона буде мати можливість отримати відстрочку до 7 років, щоб замінити назви своїх брендів.

Читайте також:

Експерт: Україна не готова до вільної торгівлі з ЄС

Україна отримає вільну торгівлю з ЄС до кінця року

Азаров: Україні потрібна вільна торгівля як з ЄС, так і з Митним Союзом

Україна віддала пріоритет євроінтеграції перед Митним Союзом

ВідеоУкраїна відмовиться від коньяку заради Зони вільної торгівлі з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: