Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна відновила перевезення вантажів залізницею з окупованого Донбасу

Вантажні перевезення не виконували майже місяць.

Із 25 червня Україна відновила вантажні залізничні перевезення з окупованою частиною Донбасу.

"Із 1 червня до 24 червня діяла конвенція, яка забороняла вантажні перевезення з України на окуповану територію Донецької залізниці. Із 25 червня перевезення відновлені", – повідомили в "Укрзалізниці, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазвичай із зони АТО на вільну частину України завозять вугілля, дефіцит якого відчуває енергосистема країни. Керівник департаменту дирекції з комерційної діяльності "ДТЕК Енерго" Дмитро Маляр сказав, що енергохолдинг ДТЕК очікує відновлення постачання вугілля марки А з окупованих районів Донбасу.

"Спочатку причиною зупинки поставок був страйк залізничників на тому боці – він припинився. При цьому під час бойових дій була пошкоджена залізнична інфраструктура, зараз вона відновлюється. Але ситуація змінюється щодня, тому складно сказати, коли саме відновляться постачання", – сказав Маляр.

Нагадаємо, постачання вугілля марки А з окупованих районів Донбасу припинилися з початку червня через зупинку залізничного вантажопотоку на окупованій території. При цьому в кількох містах окупованої зони були організовані мітинги залізничників, на яких озвучувалися антиукраїнські гасла і одночасно вимоги до українського уряду оплачувати роботу залізниці в окупованих районах Донбасу.

Відео Уряд зацікавився тим, як формується ціна на вугілля

Залиште свій коментар

Вибір редакції