Україна відновила прокачування нафти до Європи

Прокачування російської нафти відновлено обома магістральними нафтопроводами "Дружба" й "Одеса-Броди" швидше, ніж обіцяли.

Компанія "Укртранснафта" відновила прокачування нафти магістральними нафтопроводами "Дружба" й "Одеса-Броди".

Про це повідомив прес-секретар НАК "Нафтогаз України" Валентин Землянський.

"Відновили прокачування в усіх напрямках", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше було відновлене енергопостачання нафтоперегінних станцій "Карпати" й "Броди", через зупинку яких був припинений транзит нафти до Європи нафтопроводом "Дружба".

Нагадаємо, 13 жовтня 2009 року о 18:36 сталося повне знеструмлення обох ліній 110 кВ електроживлення НПС "Карпати" нафтопроводу "Дружба", що призвело до зупинки постачання нафти до Словаччини, Угорщини і Чехії.

Причина – пошкодження на лініях 110 кВ ВАТ "Львівобленерго". Лінію 110 кВ на ділянці "Воловець–Скотник–Бескид–Лавочне", яка належить ВАТ "Закарпаттяобленерго", було пошкоджено раніше.

14 жовтня п.р. о 04:14 сталося повне знеструмлення обох ліній 110 кВ електроживлення нафтопереробної станції "Броди" нафтопроводу "Дружба", що призвело до зупинки перекачування нафти маршрутом "Броди–Південний".

Причина – пошкодження на лініях 110 кВ ВАТ "Львівобленерго" і 220 кВ НЕК "Укренерго". Наявність вільної місткості на НПС "Броди" дозволяє приймати нафту з Білорусі до 3:00 15 жовтня 2009 року.

Читайте також:

Україна поверне Європі російську нафту за добу

Україна припинила подачу російської нафти до Європи

Ющенко "розвернув" нафтопровід "Одеса - Броди"

Кому вигідний нафтопровід "Одеса-Броди" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: