Україна відновлює авіасполучення з Молдовою

"Аеросвіт" отримав дозвіл на здійснення авіарейсів до Кишинева з 20 квітня.

Авіакомпанія "Аеросвіт" поновлює перельоти по маршруту Київ - Кишинів з 20 квітня 2010 року.

"20 квітня 2010 року після тривалої перерви буде відновлено повітряне повідомлення між Україною і Республікою Молдова. Компанія "Аеросвіт - Українські авіалінії" отримала від авіаційний-транспортних властей Молдови дозвіл на виконання польотів по маршруту Київ-Кишинів-Київ", - сказано в повідомленні компанії.

Рейси виконуватимуться 4 рази в тиждень - по неділях, понеділках, вівторках і п'ятницях.

Як повідомлялося, раніше авіакомпанія перенесла відновлення авіарейсу Київ - Кишинів з 28 березня на 12 квітня через відсутність дозволу на виконання польотів від авіаційних властей Молдови.

До березня 2006 року аеросвит виконував перельоти по даному маршруту спільно з авіакомпанією Tandem-Aero (Молдова), але 28 березня 2006 року молдавська авіакомпанія припинила виконання даних рейсів з комерційних причин.

29 березня 2006 року аеросвит подала власну заявку на виконання перельотів, але авіаційні власті Молдови не затвердили розклад польотів, і авіакомпанія не змогла почати перельоти до Кишинева.

Аеросвит є одним з крупних українських авіаперевізників і на даний момент обслуговує більше 50 міжнародних повітряних ліній, включаючи 5 трансконтинентальних.

Нагадаємо, з 2 червня 2010 року буде відкрито нову авіалінію Львів-Донецьк, двічі на тиждень літаки "Боїнг-747" здійснюватимуть рейси між Львовом та Донецьком. Також планується відкрити рейс Львів-Москва.

Читайте також:

Українцям не дозволили польоти до Молдови

Зі Львова відкриваються авіарейси до Донецька і Москви

Україна розробляє новий транспортний літак

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: