Україна видобуватиме нафту в Сахарі

Україна отримала право розробляти два родовища нафти у Західній Сахарі. Така домовленість підписана з Єгиптом.

За результатами українсько-єгипетських переговорів Україна отримала право розробляти два родовища нафти у Західній Сахарі.

Про це заявив прем'єр-міністр Арабської Республіки Єгипет Ахмед Назіф на Шостому засіданні спільної Міжурядової українсько-єгипетської комісії з питань економічного і науково-технічного співробітництва.

"Я хотів би відзначити та надати високу оцінку нашому двосторонньому співробітництву у нафтогазовій сфері, зокрема, я хотів би відзначити контракт, підписаний з компанією НАК "Нафтогаз України" про розвідку та видобуток нафти у Західній Сахарі", - зазначив Назіф.

Відзначимо, що нещодавно Кабінет міністрів схвалив проект Державної цільової науково-технічної програми проведення досліджень запасів нафти і газу в Антарктиці на 2011-2020 роки.

За тими оцінками, які зроблені, і із залученням Національної академії наук, і інститутами, які займаються геологічними дослідженнями, запаси нафти в Антарктиці становлять понад 100 млрд тонн і запаси газу - близько 15 трлн кубометрів".

Наскільки масштабні запаси нафти у Західній Сахарі – наразі невідомо.

Читайте також:

На нафтовому ринку України з'явилася компанія, що діє за схемою 90-х

У США створили робота для очищення морів і океанів від розливів нафти

В обмін на злиття "Газпром" пропонує Києву проблемні родовища на Ямалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: