Україна виконала всі умови, необхідні для отримання кредиту в 400 млн дол.

Кошти СБ будуть направлені до загального фонду держбюджету - на покриття дефіциту. Кредит надається на 30 років з п'ятирічним відстроченням.

Глава представництва Світового банку (СБ) в Україні, Білорусі і Молдові Мартін Райзер повідомив, що Україна вже виконала всі умови, необхідні для отримання траншу в 400 млн дол. кредиту на підтримку фінансового сектора.

За словами Райзера, кредитна програма підтримки фінансового сектора України на загальну суму 750 млн дол. буде надана на умовах, схожих з програмою бюджетної підтримки. Кошти СБ будуть направлені до загального фонду держбюджету - на покриття дефіциту. Кредит надається на 30 років з п'ятирічним відстроченням. У цей період держава платитиме лише відсотки по кредиту. Орієнтовна ставка - шестимісячний LIBOR+0,17%. Рішення про видачу першого траншу на суму 400 млн дол. рада директорів СБ має намір прийняти в ході засідання 17 вересня.

Що стосується другого траншу кредиту - в 350 млн дол., - то умовою його виділення є реалізація прийнятої програми підтримки. Мова йтиме про остаточну реструктуризацію рекапіталізірованих банків, дотримання всіма банками нормативу адекватності капіталу в 10%, реорганізацію несистемних банків, підтримку Фонду гарантування внесків фізосіб, введення консолідованого нагляду і розкриття інформації про кінцевих власників банків.

Читайте також:

Світовий банк надасть Україні 400 млн доларів

СБ готовий подумати про кредит для України в розмірі 350 млн доларів

Світовий банк планує дати 750 млн. українським банкам

Кредит Європи не допоможе Україні погасити газові борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: