Україна витратить на підготовку до Олімпіади більше всіх країн

Україна планує витратити за чотири роки 20 млрд грн лише на подачу заявки на проведення Олімпіади-2022. Такими темпами Україна може стати країною, яка витратила найбільше грошей на змагання.

Україна може стати країною, яка витратила найбільше грошей на підготовку до Олімпіади-2022.

У найближчі чотири роки уряд збирається витратити 20 млрд грн. (близько 1,8 млрд євро) лише на підготовку до подачі заявки на Олімпіаду.

Приблизно таку ж суму витратять росіяни для того, щоб провести всю Олімпіаду в Сочі в 2014 році.

Яких же сум сягне загальний кошторис за підсумками вибору України країною-господаркою, можна тільки здогадуватися.

На сьогодні прогнозований обсяг державного фінансування підготовки до набагато більш скромного в порівнянні з олімпіадою чемпіонату Євро-2012 оцінюється урядом в більш ніж 65 млрд. грн. (5,8 млрд. євро).

При цьому, важливо відзначити, що витрати Канади на Зимову олімпіаду-2010, на думку експертів, становили приблизно 4 млрд. євро. Зимові ігри в Турині в 2006 році обійшлися Італії в 707 млн. євро.

На 20 млрд грн. можна було б побудувати 454 критих льодових арени для занять хокеєм, які передбачаються держпрограмою "Хокей України". Це практично в кожному місті країни (в Україні налічується 458 міст).

Як повідомлялося, у державному бюджеті 2011 року планується закласти 500 мільйонів доларів на підготовку до проведення Олімпійських ігор.

"Сьогодні до зимової Олімпіади в українських Карпатах ми не готові зовсім, але до 2015 року, до приїзду комісії МОК, ми хочемо виконати 50% усіх робіт, необхідних для того, щоб Україну обрали місцем її проведення", - заявив він.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович ще в травні заявив про бажання внести пропозицію провести зимові Олімпійські ігри 2022 року "на Буковині".

Пізніше уточнили, що він мав на увазі зимовий курорт Буковель на Прикарпатті.

Читайте також:

У бюджет закладуть 500 млн дол. на Олімпійські ігри у Карпатах

Янукович попросив Мєдвєдєва допомогти з Олімпіадою в Карпатах

Янукович доручив уряду готуватися до Олімпіади-2022

З 2010 року починається підготовка України до Олімпіади-2022

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: