Україна внесла пропозиції щодо газу, від яких Росія "не відмахується"

Підготовка міжурядової угоди про співпрацю РФ і України в газовій сфері має проходити у вкрай стислі терміни.

Україна представила Росії додаткові пропозиції в рамках підготовки угоди про співпрацю в газовій сфері. Про це повідомив віце-прем'єр РФ Ігор Сєчін.

"Україна зробила ряд додаткових пропозицій щодо співпраці в газовій сфері. Ми від цих пропозицій не відмахуємося. Будемо розглядати їх у конструктивному ключі", - сказав він.

Сєчін наголосив, що підготовка міжурядової угоди про співпрацю РФ і України в газовій сфері повинна проходити у вкрай стислі терміни.

"Зараз у нас першочергове завдання в найбільш оперативні терміни підготувати міжурядову угоду по газу. Дуже швидко треба підготувати - доручення дуже серйозне. Над цим робота йде вже зараз", - сказав він.

Як повідомлялося, Росія в квітні 2010 року направила Україні свій проект міжурядової угоди по газу, які припускав як участь російських компаній у модернізації ГТС України і роботу на роздрібному ринку цієї країни, так і присутність посередників при поставках російського газу в Україну.

Пізніше російська сторона відзначала, що документ ще буде неодноразово обговорюватися з українською стороною, і він може бути змінений.

Пізніше "Газпром" повідомив, що виключає роботу посередників при поставках російського газу в Україну.

Читайте також:

"Нафтогаз" і "Газпром" не змогли домовитись про об’єднання

"Нафтогаз" погодився розглянути пропозиції про спільну роботу з "Газпромом"

Україна підняла ставку транзиту російського газу

Уряд вмовлятиме Росію зробити газ дешевим, як у білорусів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: