Україна вперше за тривалий період виплатила всі борги по зарплаті шахтарям – Шмигаль

Україна вперше за тривалий період виплатила всі борги по зарплаті шахтарям – Шмигаль

Прем’єр-міністр повідомив, що усі борги виплачені.

Україна погасила борги з зарплат перед шахтарями державних підприємств. Про це під час засідання уряду повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

26 червня було виділено профільним міністерством додаткових майже 340 мільйонів гривень на зарплати гірникам державних шахт.

"Вперше за значний період у держави немає боргів перед шахтарями державних шахт в поточному режимі. І майже 40 тисяч робітників, які щоденно виконують титанічну роботу, отримали належну зарплату", — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, напередодні під Офісом президента  шахтарі заявили, що не отримують кровних по декілька місяців. Або ж через часткову зайнятість мають не повний оклад. У провладній партії ж запевнили, що боргів перед шахтарями майже немає. А ті, хто прийшли сьогодні на мітинг, представляють копальні, які взяті в оренду приватними підприємцями. 

Відео Касками по асфальту: шахтарі у столиці вимагають виплати зарплат

У столиці - акція протесту шахтарів. Вимагають зарплат. Запевняють, не отримують кревних по декілька місяців. Або ж через часткову зайнятість отримують тільки частину зарплатні. Спільним маршем, із представниками профспілок пройшлися спочатку до Парламенту, а потім і до Офісу Президента. Свої вимоги, зібрані в одному листі, передали представнику Володимира Зеленського. Окрім зарплат, профспілки вимагали скасувати розгляд нового законопроекту щодо ринку праці, в якому внесені і нові правила діяльності профспілок, мовляв, обмежують їхню діяльність. Якщо вимог не почують, шахтарі обіцяють повернутися за кілька тижнів.

Касками по асфальту: шахтарі у столиці вимагають виплати зарплат

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів