Україна впорається з ціною на газ - МВФ

Міжнародний валютний фонд вважає, що українська економіка успішно впорається з підвищенням ціни на імпортний газ.

Міжнародний валютний фонд вважає, що українська економіка успішно впорається з підвищенням ціни на імпортний газ. Як передає УНІАН, про це заявив старший економічний радник європейського департаменту МВФ Нетан Матес сьогодні журналістам.

За його словами, корегування цін на енергоносії завжди є шоком для споживачів. При цьому, як показує практика, всі країни з таким підвищенням успішно справляються.
Як зауважив Нетан Матес, у деяких випадках зростання цін на енергоносії вдається компенсувати за рахунок зростання цін на товари, що експортуються, як це мало місце в 2007 року.

"Я не думаю, що збільшення ціни на енергоносії, що імпортуються, буде проблемою, яку неможливо буде розв`язати. Є підстави говорити, що Україні досить успішно з цим вдасться впоратися", - сказав Нетан Матес.

Як відомо, в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНІАН в Антверпені заступник міністра економіки України Наталія Бойцун заявила, що Міністерство економіки України планує розраховувати прогноз соціально-економічного розвитку на 2008 рік з урахуванням 10-відсоткового підвищення цін на газ, що імпортується.

"Наскільки я знаю, я можу помилятися, в прогнозі закладене зростання енергоносіїв у районі 10%", - сказала вона, зауваживши, що розробкою прогнозу займається блок макроекономічної і внутрішньої політики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: