Україна втратила на зниженні акцизів на пальне півмільярда гривень

Зниження акцизів на паливно-мастильні матеріали було покликане знизити напруження на ринку пального.

Україна втратила 500 мільйонів гривень внаслідок зменшення акцизів на пальне. Про це заявив президент Віктор Янукович заявив на прес-конференції в Києві.

"У нас прослідковується відставання з будівництвом доріг. Я вам відверто скажу, що мої колеги мене критикують сьогодні, що ми скасували акциз на кілька місяців на паливно-мастильні матеріали і знизили напруження на ціні на дизпаливо, тому що йшло зростання, але ми втратили трохи більше 500 млн грн в бюджеті на будівництво доріг. Але ми зараз, за рахунок збільшення видатків бюджету, ми сьогодні потихеньку відновлюємо цей напрямок і головні дороги ми побудуємо до Євро-2012", - відзначив він.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 7 липня, включила до порядку денного законопроект про зміни до Податкового кодексу України, що передбачає продовження дії тимчасового розміру акцизного податку на нафтопродукти до 31 грудня 2011 р (132 євро/т).

Як повідомлялося, закон про зниження ставки акцизного податку на бензин на 50 євро/т набув чинності 20 квітня.

Закон тимчасово, до 31 липня зменшує ставки акцизного податку на легкі дистиляти, спеціальні бензини, бензини моторні - з 182 до 132 євро за 1 т.

6 червня український уряд запропонував Верховній Раді з 2012 року підвищити акциз на бензин на 50%, або на 66 євро/т до 198 євро за тонну.

Читайте також:

В Україні бензин продаватимуть з "акцизною маркою"

Державні установи закуповують бензин по 15 грн за літр

50% від усіх продажів бензину в Україні складає імпорт

В Україні скасують податок на імпортну нафту

Український бензин повинен коштувати не більше 7 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: