Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна ввела обмеження для фізосіб на ввезення товарів з-за кордону та відтермінувала щодо посилок

За перевищення норми будуть накладати податки.

В Україні почали діяти нові правила ввезення фізичними особами товарів з-за кордону. Хто перевищуватиме ліміт - сплачуватимуть додаткові мита.

Відповідний закон про зміни до Податкового кодексу надрукували в "Голосі України", передає "Інтерфакс-Україна".

Без мита можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Такі правила діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

"Базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті", - така нова норма введена в Податковий кодекс для тих, хто був відсутній в Україні менше 24 годин і в'їжджає до країни частіше одного разу протягом 72 годин.

Раніше безподатково товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом мінімум 24 години, на чому будується бізнес багатьох так званих "човників".

Верховна Рада ввела також обмеження і на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Щоправда, норма набере чинності від 1 січня 2019 року. Посилок може бути максимум три протягом одного календарного місяця вартістю до 150 євро кожна, тоді як починаючи з четвертої посилки вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

Цей документ також передбачає звільнення від податків та акцизів електромобілів, що ввозяться з-за кордону до України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції