Україна вводить нові тарифи на транспортування газу

Для споживачів, власні газопроводи яких приєднані безпосередньо до магістральних трубопроводів "Укртрансгазу" - тариф на транспортування природного газу складає 113,6 грн.

ДК "Укртрансгаз" відповідно до постанови НКРЕ від 24 червня № 736 з 1 липня 2010 р. вводить нові тарифи на послуги транспортування природного газу магістральними трубопроводами ДК "Укртрансгаз".

Для споживачів, які приєднані до мереж підприємств з газопостачання і газифікації, вводяться диференційовані тарифи на транспортування природного газу магістральними трубопроводами ДК "Укртрансгаз" відповідно до території ліцензійованої діяльності.

Зокрема, максимальний рівень тарифів -101,2 грн/тис. куб. м- встановлений для ВАТ "Кременчуггаз"; мінімальний - 0 грн/тис. куб. м - для ВАТ "Кримгаз" (західний регіон), ВАТ "Керчгаз" (територія Чистопілля), ВАТ "Севастопольгаз", ВАТ "Херсонгаз" (на території Арбатської стрілки), ПП "Укргазпром", ТОВ "Об'єднання Транс-Континенталь (на території с.Красна Зорька Сімферопольського району АР Крим) ".

Для споживачів, власні газопроводи яких приєднані безпосередньо до магістральних трубопроводів "Укртрансгазу" - тариф на транспортування природного газу у розмірі 113,6 грн за 1000 куб. м без ПДВ.

Нагадаємо, 29 квітня 2010 року НКРЕ ухвалив рішення скоректувати тариф компанії "Укртрансгаз" в 2010 р. для зменшення її доходів на 117 млн грн внаслідок зауважень щодо витрачення коштів на таку суму в 2009 р. В 2009 році компанія була прибутковою завдяки підвищенню в 2009 році тарифу на транзит газу і наявності перехідних запасів газу в підземних сховищах. В той же час, як повідомлялося, тариф на транспортування газу споживачам залишався економічно необгрунтованим. Він встановлений на рівні 40,7 грн за тис. куб. м з урахуванням собівартості 37,7 грн.

Читайте також:

"Київенерго" обмежили постачання газу через борги

Росія попросила Україну знизити тариф на транзит нафти

Азаров вже торгується з росіянами за українську трубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: